Autor:

Andrzej Lach

Utworzono:

03.06.2015

Niedziela 31.05 o godz. 14.15 rozegraliśmy rewanżowy mecz z KS Nowa Wieś. Mecz rozpoczął się dla naszej drużyny dość obiecująco, bo już od 5’ objęliśmy prowadzenie. Piotrek wywalczył piłkę i podał Dawidowi który wychodził na czystą pozycję i on to bez błędnie trafia do bramki gości. Niestety ta bramka uśpiła naszą drużynę a goście nie zasypywali gruszek w popiele. Kolejne błędy w szeregach naszej obrony doprowadziły do straty trzech goli. Czyli kolejno 6’,10’ i 14’. W ten sposób na przerwę schodzimy z ponurymi minami.

Na drugą połowę wychodzimy zmotywowani do walki by odbić się od dna i tak nie mieliśmy nic do stracenia. Dzięki dobrej dyspozycji Wojtka udało nam się nie stracić kolejnych bramek. Nie może tego powiedzieć bramkarz gości po jego dwóch błędach doprowadziliśmy do remisu.32’ wypuszcza piłkę z rąk którą dobija Piotr Maj i mamy 2 – 3 i kolejna sytuacja łapie w ręce piłkę podaną przez swojego zawodnika. 60’ sędzia dyktuje rzut wolny z linii pola karnego. Obrona gości zostaje ustawiona na linii bramkowej, do wykonania wolnego podchodzi Szymon Różycki i sprytnym strzałem przy prawym słupku doprowadza do remisu. Uff był to nerwowy i zacięty mecz.

Dziękuję gościom za wspaniałą sportową rywalizację i życzę dalszych sukcesów.

Naszym zawodnikom gratuluję wiary i chęci do walki.